Laureaci

Konkurs „Znak Jakości” organizowany jest już po raz trzeci. Warto zatem zwrócić uwagę na zwycięzców dwóch dotychczasowych jego edycji.

Dwa lata temu trzecie miejsce w konkursie przypadało poznańskiemu przedsiębiorstwu Piękny Dom, które zajmuje się produkcją i sprzedażą ręcznie tworzonych elementów dekoracyjnych do wystroju wnętrz. Drugie miejsce uzyskała firma Send It Now, która oferuje szybkie i bezpieczne przesyłki krajowe. Zdobywcą pierwszego miejsca, a zatem pierwszym zwycięzcą naszego konkursu, było krakowskie przedsiębiorstwo Eko Cosmetic. W obszernej ofercie tej działającej od 2001 roku firmy znajdują się kosmetyki stworzone wyłącznie z naturalnych składników, przyjaznych dla środowiska i bezpiecznych dla zdrowia człowieka.

W zeszłym roku najniższe miejsce na podium zajęła warszawska firma BudMix, w ofercie której znajdują się wysokiej jakości okna i drzwi, także solidne drzwi antywłamaniowe. Drugie miejsce w konkursie zajęła powstała w 2009 roku firma Twój Ogród, która umożliwia zakup znakomitych nawozów i odżywek przeznaczonych do różnych gatunków roślin ogrodowych. Najwyższą ocenę uzyskała natomiast firma Muscle-Zone. Korzystając z niej można zaopatrzyć się w skuteczne, a zarazem całkowicie bezpieczne suplementy diety oraz odżywki dla osób o różnych potrzebach. Ta posiadająca wieloletnie doświadczenie firma została najlepiej oceniona zarówno przez klientów, jak i przez ekspertów.

muscle-zone

            Kolejnych laureatów naszego corocznego konkursu będzie można poznać już za kilka miesięcy.